Konferencja trwa - możesz dołaczyć w każdej chwili!

ZBUDUJ I UTRZYMAJ
RECESJO-ODPORNY BIZNES

Poznaj praktyczne narzędzia i strategie, które pomogą Ci szybko przenieść obecny biznes do internetu lub wzmocnić Twój aktualny biznes online.

Konferencja marketing online
Konferencja marketing online

Data

SOBOTA, 2 maja 2020

Czas

10:00 - 18:00 CET | Przerwa 13:20-14:00

100% online

Pełnowartościowe szkolenie bez wychodzenia z domu!

Świat zmienił się na zawsze!
Dzisiaj jest czas adaptacji biznesów do nowej rzeczywistości, czyli wejścia do świata online!


Konsekwencje wybuchu pandemii z dnia na dzień przewróciły Twój biznes i życie do góry nogami?! I jak zawsze musisz liczyć tylko na siebie, bo obietnice polityków nie zapłacą Twoich rachunków ani nie utrzymają rodziny?

Właśnie dla takich osób przygotowałam całodniową, bezpłatną konferencję online. Wraz z zaproszonymi praktykami biznesu online pokażemy Ci nie tylko, jak przetrwać ten trudny czas, ale w efekcie, jak wzmocnić Twoją działalność, aby w przyszłości była odporna na kryzysy.

Spędź z nami jeden dzień, aby zdobyć wiedzę, która zaprocentuje już w najbliższych tygodniach po wdrożeniu.

Do zobaczenia!
Magdalena Pawłowska

6 NIEZBĘDNYCH ELEMENTÓW
aby wygrać z kryzysem, pozostać na rynku i wyjść z niego silniejszym!

Asset 4

Aktualizacja strategii

Sam pomysł, aby zacząć działać w internecie to za mało. Musisz zaplanować na czym zarobisz, jak wdrożysz nowe produkty do swojego biznesu oraz w jaki sposób zdobędziesz klientów i jak im sprzedasz.

Asset 1

Odpowiedz na nowe potrzeby klientów

Wiele usług i produktów traci sens bytu i trzeba wymyślić je na nowo, dopasować do nowych wymagań klientów i zapewnić ich o tym, że wciąż otrzymają najlepszą jakość.

Asset 7

Opanowanie stresu i emocji

Niepewność o jutro zawsze powoduje stres, nawet, jeżeli masz nerwy ze stali. Dlatego jako przedsiębiorca musisz dbać każdego dnia o swoje myśli.

Asset 3

Widoczność w sieci

Aby biznes online się kręcił, potrzebujesz budować swoją społeczność lojalnych klientów w różnych kanałach komunikacji.

Asset 6

Dotarcie do nowych klientów

Bez klientów nie ma biznesu! Dlatego dowiesz się, jak do nich dotrzeć, aby skalować biznes online i zwiększać zyski szybciej niż rosną koszty.

Asset 5

Sprzedaż, sprzedaż i jeszcze raz sprzedaż

Sprzedaż w internecie różni się od sprzedaży na żywo, dlatego poznasz metody, dzięki którym Twoje wirtualne produkty będą rozchwytywane!

Dołącz do konferencji, aby wdrożyć nasze najlepsze rozwiązania w swoim biznesie!

Poznaj prelegentów i plan dnia

7 topowych ekspertów z najaktualniejszą wiedzą biznesową

10:00 - 11:20

Magdalena Pawłowska

Jak stworzyć wirtualny produkt (np. kurs online), który zrobisz w zaciszu własnego domu, nawet jeśli do tej pory działałeś tylko stacjonarnie

W obecnej sytuacji posiadanie produktów dostępnych dla klientów w 100% online to już nie jest dodatek do biznesu, to pozycja obowiązkowa. Na tej sesji dowiesz się, jakie masz możliwości w tej dziedzinie. Poznasz cały wachlarz produktów oraz dowiesz się, jak wybrać to, co Tobie przyniesie najlepsze korzyści.

 • Jak stworzyć produkt online na bazie aktualnie posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia?
 • Jak opakować wirtualny produkt, aby klient rozpoznał jego realną wartość?
 • Jak zaprezentować ofertę klientowi w zmienionej rzeczywistości ekonomicznej i społecznej?

Autorka #1 best selling książki „Jedna kampania do wolności” nominowanej TOP10 biznesowych książek 2018 ECONOMICUS, twórca licznych kursów online i szkolenia KAMPANIA WOW, ekspert online marketingu, przedsiębiorca, host podcastu Marketing MasterClass (ponad 150.000 pobrań).

Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie.

Przychód w biznesie Magdaleny za rok 2019 wyniósł 1.700.000 zł na sprzedaży kursów online i szkolenia.

Magdalena na swoim koncie ma wiele udanych kampanii dla klientów zewnętrznych, m.in. dla jednego, dostarczyła klientów o wartości zakupowej 2,4 miliona PLN podczas dwumiesięcznej kampanii online, przy innej ponad 1 milion PLN przychodu w 15 dni, oraz 600 tysięcy PLN przychodu w 5 dni.

Współtworzyła strategie digital marketingowe dla najpopularniejszego psychologa w Polsce – Mateusza Grzesiaka, i dwie z nich przeprowadziła jako project manager. Innymi klientami byli m.in. mBank, Groupon.

Misją Magdaleny jest edukacja przedsiębiorców w zakresie tworzenia produktów online, czyli opakowania i sprzedaży ich wiedzy w formie produktów internetowych. Wierzy, że dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny.

11:30 - 12:20

Emilia Nikoniuk

Emilia Nikoniuk

Od biznesu stacjonarnego do online w tydzień, czyli case study "Jak przenieść szkołę języków obcych do internetu?"

Emilia prowadzi innowacyjny, stacjonarny biznes edukacyjny dla dzieci i ma świetne wyniki w marketingu online. Dlatego, kiedy z dnia na dzień pojawiła się obowiązkowa kwarantanna, dosłownie w kilka dni przekształciła szkołę językową w szkołę online, aby zapewnić ciągłość zajęć swoim podopiecznym i utrzymać obroty.

 • Jakie kroki są niezbędne, aby przenieść biznes stacjonarny do Internetu?
 • Jak przyzwyczaić klientów do nowej formy realizacji usług?
 • Jak dbać o satysfakcję i zadowolenie klientów, kiedy zmienia się forma dostarczania wartości.

Specjalistka nowoczesnej edukacji, przedsiębiorca, założycielka Stacji Dobrego Czasu, mama czterech wspaniałych córek.

Współpracuje z rodzicami i edukatorami promując nowoczesne rozwiązania edukacyjne dla dzieci. Pomaga placówkom oświatowym wdrażać rozwiązania, na których pracuje. Rodzicom pomaga w planowaniu rozwoju osobistego ich dzieci, edukatorom odchodzić od systemu pracy podawczej na rzecz pracy projektowej oraz zarządzania grupą dzieci.


Specjalizuje się w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych testując i wdrażając te rozwiązania do oferty Stacji Dobrego Czasu oraz promując je wśród innych placówek edukacyjnych.

12:30 - 13:20

Ewelina Stępnicka

Szczęśliwy mózg, czyli jak nastroić swój mózg, aby Cię wspierał nawet w czasach kryzysu

Od dawna nie jest tajemnicą, że to, jak się czujemy, w dużej mierze zależy od tego, co dzieje się w naszej głowie. Od myśli, na których się skupiamy, nastawienia do zastanej sytuacji i umiejętności zmiany torów myślowych, pomimo niesprzyjających sytuacji, Na tej prelekcji nauczysz się pielęgnować wspierające myśli i odpuszczać negatywne.

 • Pozytywne myślenie vs. negatywne myślenie
 • Jak skupić się na tym, co poprawia Twój nastrój?
 • Rola wdzięczności w budowaniu pozytywnego myślenia.
 • Na końcu prelekcji relaksująca medytacja

Ewelina jest absolwentka psychologii i neuronauki Queens College. Pracowała w klinice psychiatrycznej w Nowym Jorku, gdzie była specjalistą od terapii grupowych. Wypadek i choroba przyczyniły się do odkrycia przez nią innych metod pracy z ludźmi. Wykorzystuje w nich wszystkie aspekty naszego istnienia: psychiczny, mentalny i duchowy. Jej filozofią wykorzystywaną w metodzie ODKRYWANIA jest to, że jesteśmy cudem do odkrycia, a nie problemem do naprawienia.

13:20 - 14:00

Przerwa obiadowa

14:00 - 14:50

Fryderyk Karzełek

Jak zarządzać firmą w kryzysie: zasady, sprzedaż i komunikacja.

Nowa rzeczywistość wymaga nowych działań i aktualizacji dotychczasowego podejścia niemal w każdym aspekcie biznesu. Fryderyk poprowadzi Cię przez 3 kluczowe elementy, dzięki którym Twój biznes dalej będzie dobrze funkcjonował i pojawią się w nim nowi klienci.

 • Jakie zmiany warto wprowadzić w podejściu do biznesu?
 • Jakie przyjąć podejście przy sprzedaży produktów i usług?
 • Jak wykorzystać media społecznościowe do komunikacji z klientami?
Autor książki „Pieniądze są sexy”. Twórca szkoły Sprzedaży Naturalnej. Mentor projektu „Gra o Milion”. Gorący zwolennik sztuki myślenia.
 
Człowiek, który z profesjonalnego doradztwa finansowego uczynił prawdziwą sztukę. Bazując na ogromnym doświadczeniu rynku niemieckiego i polskiego opracował unikalne metody budowania zamożności wśród swoich klientów, dla których opracowuje indywidualne plany finansowe. Głośno mówi, że EMERYTURA TO BZDURA, o czym przekonują się ci, którzy dzięki współpracy z Polskim Doradztwem Finansowym uzyskali pełną niezależność finansową na długo przed osiągnięciem wieku emerytalnego.
Z równie wielką pasją szkoli liderów największych korporacji zarówno sektora finansowego, jak i ubezpieczeniowego. Jego mistrzem i nauczycielem jest sam Bodo Schäfer. Ma na swoim koncie niemal 10 tysięcy przeszkolonych osób, które dzięki jego wiedzy skutecznie zaplanowały i realizują finansową przyszłość.
 
categories
 

15:00 - 15:50

Daniel Bossy

10 najczęstszych błędów w reklamowaniu swojej marki na Facebook

Reklamy w mediach społecznościowych od dawna przestały być opcjonalne i każdy biznes zarabiający online powinien z nich korzystać. Jednak w coraz bardziej rozbudowanym systemie do tworzenia reklam, czeka na nas wiele pułapek, obracających ambitne cele w słabe wskaźniki w tabelce… Dowiedz się, jak wyeliminować 10 najczęstszych błędów i podnieść skuteczność swoich działań reklamowych.

 • Jakie błędy są najczęściej popełniane podczas tworzenia kampanii reklamowych?
 • Co najczęściej wpływa na negatywny wynik kampanii?
 • Jak odpowiednio optymalizować kampanie i pokonywać zmian w reklamach?

Kreator Marketingu Internetowego.
Właściciel platform edukacyjnych z zakresu sprzedaży i marketingu internetowego. Specjalista w wykorzystaniu Social Media do celów biznesowych, tworzeniu baz mailingowych oraz przeprowadzania kampanii sprzedażowych.

Prowadzi liczne szkolenia na żywo oraz online, na których już ponad 5000 uczestników miało okazję poznać najnowsze systemy do generowania sprzedaży w sieci i nie tylko. Jako konsultant wielu firm w Polsce doradza, oraz wdraża systemy sprzedażowe, które za zadanie mają zautomatyzować proces obsługi Klienta.

Założyciel Akademii Sukcesu w 2012 roku, miejsca gdzie młodzi przedsiębiorcy otrzymują wiedzę z zakresu zarządzania firmą i budowania relacji z Klientami. Od drugiej połowy 2014 roku prowadzi specjalną grupę kursantów platformy mindster.pl dzięki której wiele polskich start-upów w krótkim czasie nabrało dużego rozpędu rozwojowego.

16:00 - 16:50

Kasia Iwanoska

Jak zarabiać w czasach kryzysu?

Przeróżne biznesy walczą w nowej, bezprecedensowej sytuacji o utrzymanie się na powierzchni, o to, żeby w ogóle coś zarabiać. Z drugiej strony, tak gwałtowana zmiana rodzi wiele nowych szans i okazji finansowych, jeśli tylko potrafimy je dostrzec i połączyć z rozwiązywaniem realnych problemów, jakich doświadczają teraz ludzie.

Już Karol Darwin powiedział, że przetrwają Ci, którzy posiadają największą umiejętność adaptacji do nowych warunków. Właśnie o tym, jak piwotować i zaadaptować siebie, swoją firmę oraz finanse do wyzwań czasu kryzysu dowiesz się z tej prelekcji.

 • Dowiesz się o 5 filarach przewag przedsiębiorstwa, które nawet w ciężkich czasach pozwolą Ci ustalać zasady na rynku i zarabiać pieniądze.
 • Wybierzesz model biznesowy, dzięki któremu zbudujesz dochodowe przedsiębiorstwo. Dobierzesz miary skuteczności dla firmy i finansów, które sprawdzą się nie tylko w kryzysie.
 • Poznasz zasady budowania strategii cenowych, które będą wspierać Twoją sprzedaż i pozwolą zarabiać także w czasach kryzysu.
Jest Strategiem Zysku. Zarabia na życie zarabianiem pieniędzy. Dla siebie i innych. Zarabia z uśmiechem i z uśmiechem pomaga innym być na plusie. Tym życiowym i biznesowym. Buduje dochodowe kariery i firmy. Przedsiębiorczyni z krwi, kości, serca i doświadczenia. Ekspert od zarządzania firmami,inwestowania i finansów, a także doświadczony lider i szef zespołów. Od przeszło 25 lat pracuje w biznesie, w Polsce i zagranicą. Zaczynała w “miękkim” HR, aby po pięciu latach przejść do „twardego” biznesu w sektorze finansowym. Przez kilkanaście lat zarządzała obszarem ryzyka kredytowego i finansowego w międzynarodowej instytucji finansowej. „Nadrugi etat” rozwijała prywatną firmę.Zmiana i rozwój to jej ulubione żywioły! Lubi poznawać ludzi i z nimi rozmawiać. Jest realistką, która optymistycznie i z humorem patrzy na rzeczywistość. Uważa, że każdy ma w sobie ten talent, który wzbogaci świat ijego portfel. Trzeba tylko z głową zrobić swój ruch! W sieci znajdziesz ją na
www.finanseodkuchni.pl
 
Gospodyni podcastu „Zrób Swój Ruch” i kanału na YouTube „Kasia Iwanoska”.
 

17:00 - 18:00

Janina Bąk konferencja

Janina Bąk

Mierz, analizuj, zarabiaj! O statystykach kluczowych dla rozwoju twojego biznesu

Cyfry nie kłamią. Czasami ludzie kłamią na ich temat. Kiedy nauczysz się po prostu widzieć liczby, zobaczysz prawdziwą ocenę sytuacji. Janina pokaże Ci, jak przerobić rzędy liczb w tabelach i enigmatyczne wykresy, na konkretne wnioski, które pomogą Ci rozwijać biznes.

 • Dlaczego warto skrupulatnie mierzyć efektywność swojego biznesu? W jaki sposób zacząć, a następnie zautomatyzować ten proces?
 • Co powinieneś mierzyć, które wskaźniki są kluczowe dla twojego biznesu, a które możesz zignorować?
 • Jakie błędy poznawcze i błędy metodologiczne mogą zaburzyć rzetelność twoich wniosków, i jak ich uniknąć

Komendant komedii w Janinadaily.com oraz wirtuoz statystyki na Trinity College w Dublinie. Umie liczyć, opowiadać i opowiadać o liczeniu. W jej historiach zasób słów jest tak bogaty, że mógłby samodzielnie spłacić cały dług publiczny Grecji. Posiada następujące osiągnięcia życiowe:
1. Pisze bloga o swojej pracy na uczelni, mężu z politechniki i badaniach naukowych o kurach, a ponad 70 tysięcy ludzi chce to czytać
2. Nagranie z wykładu o statystyce, który wygłosiła na TEDx Koszalin, ma ponad 60 000 wyświetleń i było przez moment popularniejsze niż wideo Zenka Martyniuka
3. Oprócz Polski, występowała również w Berlinie i w Oxfordzie, i wszędzie strasznie śmiano się z jej żartów o odchyleniu standardowym.
4. Wyplotła kiedyś koszyk z kabanosów na FB Live i 65 000 ludzi to obejrzało.

Zarejestruj się, aby dołączyć do konferencji na żywo:

© Magdalena Pawlowska 2020